KONST / Litografier / Färglitografi 12861317
nr 1286 1317
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), Sverige, "Örebro slott". Signerad, numrerad 30/150. Motivet: 45x60cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:10:35
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold